POLITYWATORY

 

Świat podlega nieustannym zmianom, zadaniem mediów jest obiektywne relacjonowanie wydarzeń zachodzących na całym globie. Niestety w obecnych czasach dziennikarstwo przerodziło się w uprawianie polityki. Obecnie media to czwarta władza, w opinii wielu jest to władza najpotężniejsza, ta która ma możliwość kreować rzeczywistość wedle zlecenia właścicieli poszczególnych koncernów medialnych. Zatem nie liczy się prawda lecz treść, którą należy przekazać i przekształcić ją w realne wydarzenie. W taki sposób to, co jest wyimaginowane, nierzeczywiste staje się faktem. Nie możemy sobie pozwolić na akceptację kłamstwa, nie możemy być bierni wobec zakłamywania rzeczywistości. To wszystko i wiele więcej zmobilizowało nas do stworzenia strony POLITYWATORY

Wierzymy w to, co widzimy, interpretujemy fakty i przekazujemy je Wam Drodzy Czytelnicy. Interesuje nas tylko prawda i dążenie do sedna danego zagadnienia, które obierzemy za cel.

,,Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.