Covid-19 spisek Rockefellerów

W 2010 roku centrum naukowe Fundacji Rockefellerów opublikowało scenariusz obecnej pandemii. Prognoza wydarzeń jest dokładniejsza od wizji prezentowanych przez Billa Gatesa. Wizja pandemii jest tylko jednym z fragmentów szerszej analizy dotyczącej przyszłości świata. W ramach projektu „Lock Step” Rockefellerowie opisali następstwa masowej infekcji.

Pandemia, której oczekiwał świat, w końcu wybuchła. W odróżnieniu od wirusa H1N1 z 2009 r. nowa mutacja grypy okazała się nadzwyczajnie zaraźliwa i śmiertelnie agresywna. Nawet kraje najlepiej przygotowane pod względem epidemiologicznym zostały błyskawicznie powalone na kolana – to cytat z naukowego biuletynu: „Scenarios for the Future of Technology and International Development”, opublikowanego przez The Rockefeller Foundation w 2010 roku.

W dalszej części ponury scenariusz szacuje, że pandemia wirusa nowego typu porazi 20 proc. globalnej populacji, zabijając 8 mln ludzi. Co prawda, naukowcy przewidzieli, że zbierze największe żniwo w krajach Trzeciego Świata.

– Infekcja rozleje się na cały świat, ale nieproporcjonalnie wysokie straty poniosą Afryka, Azja Południowo-Wschodnia i Ameryka Południowa, gdzie choroba będzie buszowała na podobieństwo pożaru z powodu braku odpowiednich procedur – można przeczytać w biuletynie.

Z drugiej strony, Fundacja zaznaczyła wyraźnie: – Powstrzymywanie okazało się ogromnym problemem nawet dla państw wysokorozwiniętych.

Na przykład: – Początkowa polityka Białego Domu polegająca jedynie na ostrzeganiu obywateli przed krajowymi i międzynarodowymi podróżami lotniczymi okazała się fatalnie nieskuteczna. Przyczyniła się jedynie do szybkiego rozlania epidemii na całym terytorium Stanów Zjednoczonych.

Ciekawy fragment dotyczy również przebiegu epidemii w Chinach. Analitycy z zadziwiającą dokładnością przewidzieli wprowadzenie drakońskiej kwarantanny i zduszenie zarazy środkami policyjnymi w relatywnie krótkim czasie.

Wizja pandemii jest tylko jednym z fragmentów szerszej analizy dotyczącej przyszłości świata. W ramach projektu „Lock Step” Rockefellerowie opisali następstwa masowej infekcji.

„Powstanie świat kontroli państw nad gospodarką i społeczeństwem, który zahamuje innowacyjność i wywoła ostre protesty obywatelskie. Między innymi dlatego, że populacja państw wysokorozwiniętych otrzyma epidemiczne identyfikatory, które umożliwią stały nadzór nad każdym krokiem jednostki w czasie rzeczywistym. Niezadowolony będzie również biznes, nadmiar bowiem państwowych regulacji stłumi aktywność przedsiębiorców”.

Zatem około 2025 roku na świecie wybuchnie światowa rebelia, która zmiecie państwa narodowe i odda władzę globalnym władzom, które zostaną powołane, aby zarządzać całą ludzkością.

Jak we wstępie napisali autorzy scenariusza z 2010 roku. Nie opuszcza nas przeczucie, że coś bardzo niebezpiecznego zaburzy globalny ład, w którym ogromną rolę odgrywają władze narodowe. I jak tu nie wierzyć w spisek globalistów?

Archiwalne nagranie Davida Rockefellera z roku 1994: „Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz ONZ”:

David Rockefeller a kontrola populacji

David Rockefeller wypowiedział również multum innych ważnych zdań. Dlaczego ważnych? Otóż są to wypowiedzi zdradzające i demaskujące plany globalistów. Ta wypowiedź to potwierdza, potwierdza również i to, że ci ludzie, a w tym przypadku osoby należące do Grupy Bilderberg, mają pewnego rodzaju manię na punkcie nowego porządku świata. Często dziś wmawia się nam zwykłym obywatelom, że osoby, które piszą bądź mówią o idei nowego ładu globalnego są, co najmniej dziwne bądź szalone, a tak naprawdę dziwni i szaleni są ci, którzy chcą ów ład i nowy porządek wprowadzić, to oni mają obsesję na tym punkcie, to oni mają obsesję, która może bardzo źle się zakończyć dla nich oraz dla wielu niewinnych ludzi. Spisek wprowadzany krok po kroku w pewnym momencie może wymknąć się z pod kontroli, może zacząć żyć swoim życiem, czego konsekwencje zazwyczaj są bardzo dotkliwie dla wszystkich.

Grupa Bilderberg to pewnego rodzaju bractwo zrzeszające najpotężniejszych ludzi naszego globu. Bractwo zrzeszające bankierów, polityków, właścicieli największych koncernów i mediów. Ta grupa od wielu lat spiskuje i knuje ukryte plany, które realizuje za wszelką cenę. Zamachy z 11 września na WTC były zamachami fałszywej flagi, ponieważ w gruncie rzeczy był to już ostatni etap mający na celu wprowadzenie NWO, po przez wywołanie światowego kryzysu i wzrost niebezpiecznych zagrożeń w Europie i obu Amerykach. Gdyby ów plan się powiódł prawdopodobnie już dziś mielibyśmy rząd światowy lub coś w tym rodzaju.

Słynna wypowiedź Davida Rockefellera, który takimi oto słowami dziękował wybranym mediom w 1991 roku, na ówczesnym zlocie grupy Bilderberg:

„Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach”.

Nowy Porządek Świata (łac. Novus Ordo Mundi, ang. New World Order, skrótowo: NWO z ang.) istotna zmiana w międzynarodowej polityce polegająca na przemianach, jakie miało wprowadzić wdrożenie czternastu punktów Wilsona, utworzenie Ligi Narodów czy ONZ, a także w stosunku do układu sił politycznych na świecie, który ukształtował się w latach 50tych XX wieku. Po zakończeniu zimnej wojny określenie Nowy Porządek Świata było używane przez Michaiła Gorbaczowa i Georga H. W. Busha oraz wielu innych członków Klubu Bilderberg, Komisji Trójstronnej i Rady Stosunków Zagranicznych rządu USA dla określenia zmian jakie nastąpiły na świecie po jej okresie. Obecnie często pojęcie NWO odnosi się do rządu światowego któremu podlegać mają wszystkie państwa.

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal