Hubert Czerniak: Czy MASECZKI chronią przed INFEKCJĄ? Czy zakładać rękawiczki?

Hubert Czerniak lekarz chorób wewnętrznych z ponad 25-letnim stażem w POZ. Opowie Wam w jaki sposób skutecznie, bezpiecznie i naturalnie leczyć choroby. Włączamy myślenie!

„Na trakcie operacyjnym co pół godziny trzeba zmieniać maseczkę. Po pół godzinie staje się ona wilgotna od pary, zawiera plwocinę człowieka, a ponieważ jest mokro i ciepło to świetne środowisko do rozwoju patogenów i grzybów. Więc jeżeli wychodzicie w takiej maseczce na pół dnia i sobie paradujecie po mieście to sami sobie odpowiedzcie co robi ta maseczka. Na pewno ułatwi wam złapanie jakiejś infekeji. (…) Czy kiedykolwiek media wam powiedziały coś dobrego? Dlaczego… jeszcze pamiętacie w czasach komuny mówiło się, że telewizja kłamie? To co – teraz przestała klamać? Teraz po prostu napędza kasę komuś innemu. Kasę i władzę. Więc jeżeli ktoś jest właścicielem mass mediów to on będzie robił wszystko, żeby to dlaczego on inwestuje w te media zwróciło mu się”.

Czy MASECZKI chronią przed INFEKCJĄ? Czy zakładać rękawiczki? Lekarz wyjaśnia! Obejrzyj, włącz myślenie, UDOSTĘPNIJ i ciesz się zdrowiem.

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal