Trzeci świat śmieje się z testów na COVID-19! Prezydent Tanzanii demaskuje skuteczność testów wykrywających koronawirusa!

„Testy PCR nie nadają się do diagnozowania wirusów, dlatego że dają 80% wyników fałszywie dodatnich” Kary Mullis – twórca testu PCR

Prezydent Tanzanii nie zaufał WHO. Wysłał więc w celu potwierdzenia rzetelności ich laboratoriów, fałszywe próbki. Były to próbki owiec, kóz, owoców papai i innych roślin… John Magufuli podejrzewał, że osoby, które uzyskały pozytywny wynik testu wcale nie musiały być chore. Dlatego też w ramach kontroli postanowił wysłać do laboratorium nie tylko próbki pobrane od ludzi, ale również od zwierząt czy warzyw i owoców.

Prezydent Tanzanii, John Magufuli wykorzystał próbki owoców, przepiórek i kóz, owiec w celu wykazania niewłaściwych praktyk testowych PCR używanych przy wykrywaniu koronawirusa. Testy PCR nie powinny być używane do wykrywania materiału genetycznego wirusów. Tak mówił sam odkrywca tego testu, laureat Nagrody Nobla Kary Mullis. Prezydent Tanzanii ośmieszył i pokazał prawdziwe oblicze niewłaściwości stosowania tego rodzaju testów przy obecnej sztucznej pandemii ⬇️⬇️⬇️

Prezydent Tanzanii John Magufuli o testach na COVID-19 testuje olej silnikowy, rośliny i zwierzęta…

„Przykładowo cząstkę oleju silnikowego opisaliśmy jako próbkę pochodzącą od Jabira Hamazy, lat 30 – wynik wyszedł negatywny. Próbki pobrane od chlebowca przyporządkowaliśmy do 45-letniej Sary Samweli. Tym razem wynik był niejednoznaczny. Zakażenie koronawirusem wykryto natomiast u 26-letniej Elizabeth Anne, która tak naprawdę była papają…”.

Papaja –  gatunek rośliny z rodziny meloncowatych 

Twórca testu PCR (wynalezionego w 1984 roku) Kary Mullis stwierdził, że nie nadaje się on absolutnie do diagnostyki klinicznej, bo nie jest testem specyficznym, tylko wskazuje na obecność pewnej sekwencji białek, która może pojawić się w organizmie w bardzo różnych okolicznościach, w zakażeniu chlamydiami, mykoplazmą, grypą lub innym wirusem. A również, może być obecna w tzw. egzosomach – pęcherzykach błonowych, wydzielanych przez różne typy komórek w momencie ich zakażenia.

Kary Mullis amerykański biochemik uważany za wynalazcę reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki, pozwalającej na kopiowanie specyficznych sekwencji DNA. Za pracę w tej dziedzinie otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.

Znalezione w internecie 😷🐐🥭

Jeśli cenisz POLITYWATORY to możesz nas wesprzeć wpłacając darowiznę na PayPal ⬇️⬇️⬇️