Zaszczepione Dziewczęta (2015)

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały w wyniku szczepienia przeciwko HPV – rakowi szyjki macicy. Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283.

Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, a każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi.

Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, jedyne co – to należycie chroni korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionkiGardasil – preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem – Danią – licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny, a rząd duński umywa ręce….. upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju.

Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi. Nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil.

Jednak organy zdrowotne uznały, że pomimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką, a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień. Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn.

Zaszczepione Dziewczęta (2015)

POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej to nieprawidłowa reakcja autonomicznego układu nerwowego, charakteryzująca się nietolerancją ortostatyczną – zawrotami głowy i omdleniami w pozycji pionowej. Sytuacja spowodowana jest niewłaściwą komunikacją między przywspółczulnym, a współczulnym układem nerwowym. Nieprzyjemne objawy pojawiają się z powodu przyspieszenia akcji serca, po osiągnięciu pionowej pozycji ciała.

Najczęstsze objawy:
▪️kołatanie serca,
▪️zawroty głowy,
▪️zmęczenie,
▪️pocenie się,
▪️nudności,
▪️omdlenia w pozycji stojącej.
Lekarze wciąż nie wiedzą, jak walczyć z POTS. Pacjentom zalecane jest leczenie objawowe: leki zmniejszające tachykardię, leki przeciwwymiotne i przeciwlękowe.

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal