Dr Erickson i Dr Massihi – lekarze mówią jak jest!

Dr Dan Erickson i Dr Artin Massihi to doświadczeni specjaliści. Ponieważ ich odkrycia i propozycje rozwiązań są sprzeczne z globalną narracją, cenzorzy You Tube usunęli film z konferencji prasowej lekarzy, który pierwotnie zyskał 5 milionów wyświetleń.

Podczas konferencji dr Erickson powiedział, że pacjenci potrzebujący innych metod leczenia nie przychodzą do gabinetów lekarskich z powodu strachu:

„Kiedy rozmawiam z lekarzami na ostrym dyżurze w całym kraju, co się dzieje? Cóż, ponieważ COVID stał się centrum uwagi, ludzie z chorobami serca, ludzie z nowotworami, nadciśnieniem i różnych rzeczy, które są krytyczne, decydują się nie przyjść na podstawie strachu. Więc to, co to robi, zmusza system opieki zdrowotnej do skoncentrowania się na COVID, a nie na niezliczonej ilości innych rzeczy, które są krytyczne. Zamykane są oddziały szpitalne ponieważ nie mamy tam personelu, a główną przyczyną jest strach”.

Następnie odniósł się o obecnie stosowanych środkach kwarantanny i stwierdził, że kwarantanna zdrowych jest sprzeczna z tym, co studiował:

„Postanowiliśmy trzymać ludzi w domu i izolować ich, mimo że wszystko co studiowaliśmy na temat kwarantanny,  to była zazwyczaj kwarantanna chorych. Kiedy ktoś ma odrę, poddajesz go kwarantannie. Nigdy nie widzieliśmy aby zdrowych, bez choroby i bez objawów zamykano w ich w domach. Tak więc niektóre z tych rzeczy z tego, co studiowaliśmy z immunologii i mikrobiologii, tak naprawdę  kłócą się z tym, co właśnie robimy”.

Na początku trochę statystyk, a potem wiele cennych informacji i propozycja odpowiedzi na pytanie „Co dalej?”. Głośna konferencja prasowa kalifornijskich lekarzy immunologów zdjęta z Youtube. Teraz w polskim tłumaczeniu.

Dr Erickson i Dr Massihi – lekarze mówią jak jest!

Sprawa odbiła się szerokim echem na świecie. W Polsce opisał ją m.in. dziennik Rzeczpospolita
https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200429113-YouTube-blokuje-amerykanskich-lekarzy.htm

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal