Bill Gates i siatka kontroli populacji/Bill Gates & The Population Control Grid – BitChute

Inżynierowie Massachusetts Institute of Technology opracowali sposób przechowywania informacji medycznej za pomocą kwantowego barwnika kropkowego, który jest dostarczany wraz ze szczepionką poprzez „łątkę” mikroigłową. Barwnik niewidoczny gołym okiem można odczytać później za pomocą specjalnie przystosowanego smartfona. Prace zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów i powstały w wyniku bezpośredniego wniosku założyciela Microsoftu i samego filantropa Billa Gatesa.

W 2014 roku Ogłoszono, że Microchips Biotech, Inc. firma z Lexington w stanie Massachusetts, opracowała nową formę kontroli urodzeń :

„Bezprzewodowy implant, który można włączać i wyłączać za pomocą pilota zdalnego sterowania i zaprojektowano tak, aby przetrwał do 16 lat”.

Według MIT Technology Review , pomysł zrodził się, gdy Bill Gates odwiedził laboratorium MIT Roberta Langera w 2012 roku i zapytał go, czy można stworzyć wszczepialne urządzenie antykoncepcyjne, które można by włączyć lub wyłączyć zdalnie. Langer odniósł się do Gatesa do technologii mikroczipów o kontrolowanym uwalnianiu, którą wynalazł i licencjonował MicroCHIPS Biotechnology, a Gates Foundation przyznała firmie 20 milionów dolarów na opracowanie implantów. Według Gatesa ograniczenie wzrostu populacji było podstawową misją Fundacji Gates od samego początku. Ale aby naprawdę zrozumieć, co Gates rozumie przez „kontrolę populacji”, musimy wyjść poza koncepcję kontrolowania liczebności populacji. Na najbardziej podstawowym poziomie „kontrola populacji”, o której mówi Gates, to nie kontrola urodzin, ale kontrola samej populacji.

Aby zrozumieć szerszą agendę kontroli populacji i jej związek z planami FundacjiGates, musimy przyjrzeć się zagadkowemu rozwojowi, który miał miejsce w 2017 roku. W tym roku założony i finansowany przez Gatesa Sojusz Gavi, który wraz Fundacją Gatesa, WHO i Bankem Światowym współpracuje z producentami szczepionek, aby zapewnić zdrowe rynkizbytu dla szczepionek w dziwny sposób odwrócił się od swojej podstawowej misji zaszczepienia każdego dziecka na świecie, by zapewnić każdemu dziecku biometryczną tożsamość cyfrową. Ideę po raz pierwszy przedstawił szef Gavi – Seth Berkley w artykule „Nature” w 2017 r. zatytułowanym „Immunization wymaga ulepszenia technologii”, w którym stwierdza, że cel 100% uodpornienia nie zostanie osiągnięty bez „bezpiecznych cyfrowychsystemów identyfikacji, które mogą przechowywać historię medyczna dziecka”. Następnie podaje konkretny przykład:

„Współpracujemy z firmą w Indiach o nazwie Khushi Baby, która tworzy poza sieciową cyfrową dokumentację zdrowotną. Naszyjnik noszony przez niemowlęta zawiera unikalny numer identyfikacyjny w chipie komunikacyjnym krótkiego zasięgu. Pracownicy służby zdrowia w społeczności mogą skanować chip za pomocą telefonu komórkowego, co pozwala im na aktualizację cyfrowego zapisu dziecka nawet w odległych miejscach o małym zasięgu telefonu”.

https://www.bitchute.com/video/5QYSWN6AyrWR/

To nagłe zainteresowanie cyfrową tożsamością nie było zwykłą fantazją Sojuszu Szczepionkowego. Gavi podwaja wysiłek stając się członkiem-założycielem sojuszu ID2020, partnerstwa publiczno-prywatnego, którego celem jest kierowanie globalnym standardem biometrycznej tożsamości cyfrowej. Wśród członków-założycieli Sojuszu znajduje się pierwsza firma Gatesa – Microsoft i Fundacja Rockefellera. W 2018 roku Gavi wezwał do innowacji w zakresie technologi cyfrowych służących znalezieniu, identyfikacji i rejestracji najbardziej wrażliwych dzieci. Wezwanie szczególnie wymagało technologii do przechwytywania, przechowywania i rejestrowania danych biometrycznych niemowląt na wytrzymałych biometrycznych urządzeniach. Berkley kontynuował realizację tego pomysłu jako jedną z nowych głównych misji Gavi.

SETH BERKLEY

„Co ciekawe, ludzie mają tendencję do myślenia o akcie urodzenia jako jakimś głównym dokumencie. Jednak najbardziej powszechnym – jak już wspomniałem – nie jest akt urodzenia, nie jest akt zgonu, nie jest to akt małżeństwa. Najczęstszym połączeniem, ważnym dla ludności rejestrem jest karta zdrowia dziecka, ponieważ rutynowo docieramy do ponad 90% dzieci z przynajmniej jedną dawką szczepionki. Więc są one w systemie. Wyzwaniem jest to, że kontakt nie jest podłączony do systemu, więc jeśli więc możesz je podłączyć, możesz nadać im podstawowe dokumenty tożsamości, a później – jeśli posiadać ziemię lub chcą mieć swoje prawa – możesz im w tym pomóc, ale wiesz obecnie nie korzystamy z tego, więc dzieci widzą, że są zapisywane do ośrodków zdrowia, ale ta informacja nie jest wykorzystywana do niczego innego”.

Źródło: Przegląd śródokresowy 2018 – Michael Froman i Seth Berkley

Chociaż szczepionki i tożsamość mogą wydawać się niepowiązane, Bill Gates spędził ostatnie kilka lat finansując badania, które mogą połączyć te dwie idee. Pod koniec ubiegłego roku Gates ponownie zwrócił się do Roberta Langera i jego kolegów z MIT, aby zbadali nowe sposoby trwałego przechowywania i rejestrowania informacji o szczepieniach każdej osoby. Wynikiem ich badań była nowa metoda dostarczania szczepionki. Odkryli, że dzięki zastosowaniu „rozpuszczalnychmikroigeł, które dostarczają do skóry mikrocząsteczki emitujące światło w bliskiej podczerwieni”, mogą tworzyć w skórze biorców szczepionek, wzory cząsteczek, które są niewidoczne dla oka, ale można je zobrazować za pomocą zmodyfikowanych smartfonów.

Rice University opisuje znaczniki kropek kwantowych pozostawione przez mikroigły jako „coś w rodzaju tatuażu z kodem kreskowym”. Więc kto stał za tym rozwojem? Jako główny badacz Kevin McHugh wyjaśnia:

„Fundacja Billa i Melindy Gatesów przyszła do nas i powiedzieli: Hej, mamy prawdziwy problem z wiedzą o tym kto jest zaszczepiony (. . .) Więc naszym pomysłem było umieszczenie zapisu na osobie. W ten sposób ludzie mogą skanować dane miejsce, by zobaczyć, jakie szczepionki zostały podane i podać tylko te, które są jeszcze potrzebne”.

Mikrocząstki, które tworzą fluorescencyjne, kwantowe znaczniki kropkowe, są dostarczane wraz ze szczepionką, ale nie można ich dostarczyć tradycyjną strzykawką. Zamiast tego muszą być dostarczane przez łatkę z mikroigłami wykonanymi z mieszanki rozpuszczalnego cukru i polimeru zwanego PVA oraz barwnika kropki kwantowej w szczepionce. Nie powinno zatem dziwić, że producenci szczepionek Big Pharmy starają się wyprodukować szczepionkę koronawirusową, która według Gatesa, jest konieczna, aby wrócićdo normalności, zwrucili się ku nowej metodzie podawania szczepionki – rozpuszczalnej łatki z mikroigłami.

NICK HARPER

„Uniwersytet w Pittsburski to miejsce, w którym odkryto szczepionkę przeciwko polio. W centrum medycznym naukowcy opracowują teraz szczepionkę, która jest dostarczana przy użyciu rozpuszczalnej łatki zwanej układem mikroigłowym”.

LOUIS FALO

„Pomyśl o tym jak o opasce. Zestaw mikroigeł jest po prostu nakładany na skórę, bardzo krótko naciskany, a następnie zdejmowany i wyrzucany, i antygen jest już dostarczony”.

Źródło: Firmy farmaceutyczne starają się wyprodukować szczepionkę koronawirusową

Jak staje się oczywiste, nowa szczepionka dostarczana kodem kreskowym podobnym do tatuażu to o wiele więcej niż tylko zapewnienie dzieciom wszystkich szczepień zalecanych przez Gavi. W ostatnim wątku „Zapytaj mnie o cokolwiek” na Reddit, gdy zapytano: „Jakie zmiany będziemy musieli wprowadzić w sposobie funkcjonowania przedsiębiorstw, aby utrzymać naszą gospodarkę, przy zapewnieniu społecznego dystansu?” Bill Gates odpowiedział:

„W końcu będziemy mieli cyfrowe certyfikaty, które pokażą, kto niedawno wyzdrowiał lub został przebadany, a kiedy będziemy mieć szczepionkę, kto ją otrzymał”

W swojej odpowiedzi Gates nie wspomina, że sam odegrał kluczową rolę w rozpoczęciu i finansowaniu badań nad tego rodzaju cyfrowymi certyfikatami szczepień, o których mówi albo, że te cyfrowe certyfikaty, które na początku będą pewnie znacznikiem cyfrowym powiązanym z biometrycznym ID – pewnego dnia mogą przybrać formę szczepionki umieszczonej w kropkach kwantowych tatuaży. W przypadku wielu innych aspektów rozwijającego się kryzysu, nienaukowe oświadczenie Gatesa, że będziemy potrzebować cyfrowych certyfikatów, aby udowodnić naszą odporność w świecie „nowej normalności” po koronawirusie. . . jest to obecnie wdrażane przez wiele rządów na świecie.

Oryginalny i cały film na YouTube


Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal