Film dokumentalny Alexa Jones’a o spisku globalnej elity, mającej na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata.

Endgame: Blueprint for Global Enslavement / Gra końcowa: plan globalnego zniewolenia to amerykański film dokumentalny z 2007 roku napisany i wyreżyserowany przez Alexa Jonesa.

Dokumentalista Alex Jones, podąża śladami tajemniczej Grupy Bilderberg podejrzewanej o próbę stworzenia światowego rządu. Dla Nowego Porządku Świata rząd światowy to dopiero początek. Po wdrożeniu mogą zaangażować się w plan eksterminacji 80% światowej populacji, aby zachować władzę nad pozostałymi przy użyciu zaawansowanych technologii. Jones ukazuje kronikę historii krwawego dochodzenia globalnych elit do władzy i ujawnia, w jaki sposób dostarczały funduszy dyktatorom i finansowały najbardziej krwawe wojny, kreując z chaosu porządek, który ma utorować drogę do pierwszego prawdziwego światowego imperium.

Alex Jones

Nigdy wcześniej żaden dokument nie zgromadził wszystkich elementów mrocznej agendy globalistów. Przekonujące spojrzenie Endgame na okrucieństwa popełnione przez tych, którzy próbują sterować przyszłością. Dostarcza informacji, które media cenzurowały od ponad 60 lat. W pełni ujawnia program elity, aby zdominować ziemię i zrealizować niegodziwy plan w całej historii ludzkości.

Gra końcowa nie jest teorią spiskową. Jest faktem o elitach, który został udokumentowany własnymi słowami. NAPRAWDĘ WARTO ZOBACZYĆ POLECAM ⬇️⬇️⬇️


Jeśli cenisz POLITYWATORY to możesz nas wesprzeć wpłacając darowiznę na PayPal ⬇️⬇️⬇️