PRAWDA SZOKUJE! Covid-19 i testy PCR

„Testy PCR nie nadają się do diagnozowania wirusów, dlatego że dają 80% wyników fałszywie dodatnich” Kary Mullis – twórca testu PCR

Każdy z nas w swoim życiu zetknął się z jakimś koronawirusem. Podobno jest ich ponad 100. Testy PCR nie wykrywają konkretnie Covid-19, bo TAKIEGO TESTU NIE MA!!! Test wykrywa sekwencje koronawirusa. TO oznacza, że mieliśmy kontakt z korona ale nie potwierdza, że to Covid-19!!!

PRAWDA SZOKUJE – DO CZEGO SŁUŻĄ TESTY eRTe – PeCeR ⬇️

Twórca testu PCR (wynalezionego w 1984 roku) Kary Mullis stwierdził, że nie nadaje się on absolutnie do diagnostyki klinicznej, bo nie jest testem specyficznym, tylko wskazuje na obecność pewnej sekwencji białek, która może pojawić się w organizmie w bardzo różnych okolicznościach, w zakażeniu chlamydiami, mykoplazmą, grypą lub innym wirusem. A również, może być obecna w tzw. egzosomachpęcherzykach błonowych, wydzielanych przez różne typy komórek w momencie ich zakażenia.

Kary Mullis amerykański biochemik uważany za wynalazcę reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki, pozwalającej na kopiowanie specyficznych sekwencji DNA. Za pracę w tej dziedzinie otrzymał w 1993 roku Nagrodę Nobla (w dziedzinie chemii).

Minister zdrowia Łukasz Szumowski 14 kwietnia 2020 roku w wywiadzie dla RMF FM powiedział, że część testów na koronawirusa może dawać wyniki „fałszywie dodatnie”.

„Szumowski mówi o fałszywych testach”. Autor filmu udostępniał fragmenty wypowiedzi ministra dla RMF FM, po czym interpretował je jako przyznanie, że testy na koronawirusa „są fałszywe”.


Jeśli cenisz POLITYWATORY to możesz nas wesprzeć wpłacając darowiznę na PayPal ⬇️⬇️⬇️