PRAWDA SZOKUJE! Covid-19 i testy PCR

„Testy PCR nie nadają się do diagnozowania wirusów, dlatego że dają 80% wyników fałszywie dodatnich” Kary Mullis – twórca testu PCR

Każdy z nas w swoim życiu zetknął się z jakimś koronawirusem. Podobno jest ich ponad 100. Testy PCR nie wykrywają konkretnie Covid-19, bo TAKIEGO TESTU NIE MA!!! Test wykrywa sekwencje koronawirusa. TO oznacza, że mieliśmy kontakt z korona ale nie potwierdza, że to Covid-19!!!

PRAWDA SZOKUJE – DO CZEGO SŁUŻĄ TESTY

Twórca testu PCR (wynalezionego w 1984 roku) Kary Mullis stwierdził, że nie nadaje się on absolutnie do diagnostyki klinicznej, bo nie jest testem specyficznym, tylko wskazuje na obecność pewnej sekwencji białek, która może pojawić się w organizmie w bardzo różnych okolicznościach, w zakażeniu chlamydiami, mykoplazmą, grypą lub innym wirusem. A również, może być obecna w tzw. egzosomach – pęcherzykach błonowych, wydzielanych przez różne typy komórek w momencie ich zakażenia.

Kary Mullis

Amerykański biochemik uważany za wynalazcę reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki, pozwalającej na kopiowanie specyficznych sekwencji DNA. Za pracę w tej dziedzinie otrzymał w 1993 roku Nagrodę Nobla (w dziedzinie chemii).

Minister zdrowia Łukasz Szumowski 14 kwietnia 2020 roku w wywiadzie dla RMF FM powiedział, że część testów na koronawirusa może dawać wyniki „fałszywie dodatnie”.

„Szumowski mówi o fałszywych testach”. Autor filmu udostępniał fragmenty wypowiedzi ministra dla RMF FM, po czym interpretował je jako przyznanie, że testy na koronawirusa „są fałszywe”.

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal