Donald J.Trump & John F.Kennedy – przerażające przemówienia

Historia i przemówienia lubią się powtarzać. Przerażające słowa od najpoważniejszych polityków. Czy to prawda… oczywiście, że tak. To jest przerażająca prawda.

Donald J.Trump & John F.Kennedy – synowie odnoszących sukcesy i dominujących ojców. Obaj dorastali w bogactwie i przywilejach, choć poza najwyższymi poziomami statusu społecznego. Obaj byli zbuntowani w szkole, lekkomyślni i „nonszalanccy” w relacjach z kobietami. Prześladowani przez krytyków, karcąc swoje osiągnięcia, którzy twierdzili, że bardziej interesowali się reklamą niż faktycznymi osiągnięciami. Obaj byli mało prawdopodobnymi kandydatami na prezydenta, którzy wygrali wybory prezydenckie po ściśle prowadzonych kampaniach przeciw politykom, którzy byli na scenie politycznej znacznie dłużej niż oni.

Zobacz przerażające przemówienia prezydentów Stanów Zjednoczonych

John F. Kennedy za publiczne ujawnianie owego spisku został według własnych słów „uciszony” na zawsze 22 listopada 1963 roku. Najprawdopodobniej to przemówienie zaważyło o jego losie. Sprawcy tej zbrodni zademonstrowali, że są w stanie zrobić co zechcą i nigdy nikt nie wskaże na nich palcem, pomimo, że dokonano tego w ciągu białego dnia na oczach tysięcy ludzi, przed obiektywami wielu aparatów fotograficznych oraz przez kamerami filmowymi.

Prezydent Kennedy o tajnych stowarzyszeniach i światowym spisku.

„Samo słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń… Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany” – John F. Kennedy, Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961 

Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy?

Wystąpił przeciwko rzeczywistemu rządowi, która w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA, ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani.

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal