CZERWONA STREFA FOREVER

„Będę rekomendował na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną” – poinformował premier Mateusz Morawiecki.
I dalej: „Covid-19 będzie z nami przez dłuższy czas, musimy się nauczyć z nim żyć, a maseczki bedą nakazane ustawowo” – dodał Morawiecki
(źródło: Polsat News).

A zatem, co nam daje do zrozumienia facet, który na taśmach u Sowy sam siebie zaliczył do elity rządzącej światem? Nic ponadto abyśmy przygotowali się do życia w warunkach wojennych bo OPERACJA COVID-19 potrwa długo. Maski, terror, propaganda, dziesiątki tysięcy zakażeń, ogłaszane po tysiąc razy dziennie przez oszalałych psycholi medialnych, fikcja testów PCR, zakupy szczepionki, dalsze wykańczanie ludzi, państwa i gospodarki, do roboty, a potem do domu bo za ścianą czai się czarna śmierć, a na doklepkę jeszcze projekt ustawy o karaniu osób podważających pandemię –  napisany przez komunistów z tak zwanej Lewicy oraz projekt ustawy o bezkarności dla urzędników, „walczących z pandemią”, autorstwa PiS-u.

Przecież rewolucja wymaga środków nadzwyczajnych – zauważył już w 1913 roku towarzysz Iljicz Lenin. Budzimy się powoli w czerwonym obozie koncentracyjnym, plan realizowany jest doskonale bo przecież tutaj znajduje się tylko aparat wykonawczy, a polecenia przychodzą z zagranicy.

Ale ludzie są tacy głupi, że to działa, niesamowite! – rzekł także na taśmach u Sowy bankier Morawiecki, ktorego EGO idealnie pasuje do realizacji wielkich planów. Przygotujcie się zatem na biblijne „siedem lat chudych”. Normalność odeszła bezpowrotnie. Nadchodzi nowa normalność. Demokracja i wolnośc właśnie umarły – zakażone COVID-19.

„Wszystko oprócz pracy było zakazane” – to zdanie z powieści „1984” George’a Orwella. Reszta jest milczeniem. Dalsze zajmowanie się tym tematem staje się bezcelowe. Warto pomyśleć w której głuszy się urządzić. Właśnie oglądam reportaż o grupie ludzi żyjących poza cywilizacją, w wiecznym zimnie. Nie używają pieniędzy, nie są im do niczego potrzebne, zorganizowali sobie wszystko sami doskonale, nawet prąd. Jest wśrod nich były makler z Wall Street, który rzucił wszystko, rozdał majątek i dziś jest szczęśliwy jako myśliwy, polujący na leśną zwierzynę. Nikt tam nie choruje, nikt nie żre chemii, nikt tam nie słyszał o koronawirusie, nikt tam nie oglada telewizji. Oni żyją. Wolni ludzie. Wyzwanie dla odważnych!

Łukasz Grysiak


Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal