Trochę na luźno dla zachowania równowagi

Dziś już wiemy, że SARS.Co.V2 jest patogenem o wyższej inteligencji i zawiera kilka szczepów politycznych, które się mutują, w zależności od potrzeb.

Obecnie główne szczepy zarazy to:

1. SARS węglowy – najbardziej zabójczy, w błyskawicznym tempie wykańcza górników i kopalnie, mutuje się paradoksalnie nie na Śląsku ale w warszawskich gabinetach rządowych.

2. SARS elitarny – ten jest ultra szybki i jego nosiciele zdrowieją zaraz po wykonaniu im testów. Szumowski wyzdrowiał w 24 godziny, Trump w trzydzieści sześć godzin, a Johnson w cztery dni.

3. SARS edukacyjny – grasuje w salach lekcyjnych ale boi się wyjść na przerwę i tam nie zaraża, woli się pilnie uczyć bez żadnych przerw.

4. SARS gastronomiczny – lata po barach ale dopiero po dwudziestej drugiej, przed dwudziestą drugą się wysypia, aby był rześki na noc.

5. SARS marketowy – bardzo słabo zmutowany i niezdolny do ataków na swoim terytorium, wiecznie na wakacjach, boi się tych sklepów jak ognia i jest wyznawcą wschodniej filozofii ZEN: pier…le, nie robie.

6. SARS policyjny – jeździ ze swymi panami wszędzie i łazi po ulicach ale też mu się nie chce ich atakować, policjanci generalnie są odporniejsi na niego niż ktokolwiek.

7. SARS społeczny – atakuje liniowo, wytwarzając tak zwane ogniska zakażeń, jego specyfiką jest to, że jest albo go nie ma, w zależności ile nosiciel zapłaci za test.

8. SARS lekarski – ten jest najbardziej okropny i wyrafinowany, atakuje w godzinach ósma – szesnasta, po szesnastej ma wolne, zachodzi podejrzenie, że nosiciel w białym fartuchu odpala mu dolę, którą bierze od pacjenta za godzinę, a chytry wirus nie odmawia.

9. SARS militarny – boi się zielonego munduru. Nie znajdziesz go w koszarach ani na poligonach, zwyczajnie chowa sie w opuszczonych poniemieckich bunkrach.

10. SARS więzienny – bardzo słabiutki, zamknięty w sobie i w więziennych celach. Bardzo często lata po zakładach zamkniętych lecz przy kontakcie z osadzonym robi się mały, zdrętwiały i niegroźny.

W razie pojawienia się kolejnych szczepów, będziemy Państwa informować na bieżąco! Sanepid.

Znalezione w internecie