Na naszych oczach pod pretekstem ochrony zdrowia publicznego i bezpieczeństwa powstaje totalitarny, faszystowski system ucisku i kontroli!

Jak wiemy z historii, Hitler stworzenie gett i zamknięcie w nich tysięcy Żydów tłumaczył koniecznością powstrzymania rzekomej epidemii tyfusu plamistego, „wspaniałomyślnie” wykazując się „wielką troską” o zdrowie publiczne, za co byli bezgranicznie wdzięczni jego ślepo ufający mu zwolennicy.

„Zło zagraża każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku w naszym kraju. Musimy zapewnić naszej ojczyźnie spokój i bezpieczeństwo”
to są słowa Adolfa Hitlera, który wypowiedział je, powołując do życia Gestapo. A jego prawa ręka, minister propagandy III Rzeszy, jeden z największych nazistow i zbrodniarzy wojennych w historii, Goebbels powiedział: „Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą”.

Dlatego obudźcie się i przestańcie bezkrytycznie wierzyć w tą kłamliwą i wysoce szkodliwą społecznie medialno-rządową propagandę, dopóki jeszcze jesteśmy wolnymi ludźmi – suwerenami, bo za moment może być już za późno…!

„Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego” – Benjamin Franklin.

Nie dajmy się bezprawnie zastraszyć mafii rządzącej! Póki co oni tylko, nie mając ustawowych podstaw prawnych, merytorycznych argumentów i dowodów naukowych, straszą zmanipulowanymi liczbami (spreparowanymi na podstawie w 80% fałszywie dodatnich testów PCR, wg ich twórcy, noblisty Kary Mullisa nienadających się do diagnostyki) otumaniony medialną propagandą i nieznający swoich praw lud.

Odezwa propagandowa z 1941 roku. Mechanizm tamtej propagandy jest ten sam, co tej obecnej, którą teraz piorą nam mózgi.

To ich jedyna metoda, liczą na to, że ludzie zamiast poznać chroniące naszej wolności przepisy prawne i na nie się powoływać, bezmyślnie, posłusznie się podporządkują absurdalnemu reżimowi. Prawo stoi za nami i musimy nieugięcie, twardo je egzekwować, broniąc naszych konstytucyjnych praw i wolności obywatelskich. I pamiętajcie – gdy bezprawie staje się prawem, opór i nieposłuszeństwo obywatelskie stają się koniecznością!

W czasie II wojny światowej Żydzi z Włoch kupowali sobie bilety na pociągi do Oświęcimia, bo wmówiono im, że to spowodowana wojną relokacja na Wschód, i że tam się schronią i będą mogli robić interesy.

PS. Kochani, udostępniajcie to, proszę! Niech jak najwięcej oczadzonych medialno-rządową propagandą ludzi przejrzy wreszcie na oczy.

Autor: Izabella Kominek-Riege