DO WSZYSTKICH RZĄDZĄCYCH!

(Jednocześnie w tym momencie proszę wszystkich, którzy to czytają o dyspensę, ponieważ język, którego tu użyję, będzie nieco kolokwialny, ale niestety czasami inaczej nie da się wyrazić pewnych emocji).

Nie będę zajmować stanowiska w temacie polityki, ZUS-u, oświaty, służby zdrowia, aborcji, pandemii, strajków. To już zrobili mądrzejsi ode mnie. Chcę powiedzieć o czymś innym.

Drodzy Politycy, Tęgie Głowy Naszego Kraju!

Odpowiedzcie na pytanie. Co zrobicie, jeśli staniecie kiedyś przed Bogiem (bo podobno w niego wierzycie) i usłyszycie pytanie: „Dlaczego ukradliście ludziom najcenniejszą rzecz na świecie?” I oczywiście, nie chodzi o pieniądze i inne rzeczy nabyte. Chodzi o czas, kurwa CZAS! ROK NASZEGO ŻYCIA, KTÓRY ZAMIENILIŚCIE NA MECHANICZNĄ EGZYSTENCJĘ!

Każdy z nas może przeżyć różne, ważne chwile w życiu tylko jeden raz. Pytam więc, dlaczego zabieracie ludziom chwile spędzone z najbliższymi, śluby, możliwość odpoczynku, czas spędzony z rówieśnikami, spotkania towarzyskie i inne uciechy życia? Dlaczego zabraliście ludziom prawie ROK ŻYCIA (dla niektórych może ostatni)? Jak można zamienić czyjś dom, azyl w więzienie? Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak znęcać się nad drugą osobą? To jest chyba gorsze, niż dyktatura. Dawanie ludziom ciastka przez szybę.

Idąc ulicą da się zaobserwować jedynie smutne twarze, chyba w tym wypadku „na szczęście” przykryte maską. Dziś jedna pani powiedziała „Skoro zabierają nam wszystko, po co mamy żyć?” Dokładnie! Skoro tak nienawidzicie tego, że jesteśmy różni, że mamy różne poglądy, że nie zgadzamy się na pewne rzeczy, że wyglądamy różnie, że nie jesteśmy pacynkami, po prostu nas zabijcie. To będzie bardziej humanitarne. W odniesieniu do życia, o którym tak dużo teraz się mówi, Nam wszystkim Rodzice dali życie! Wszystkim! Bez wyjątku! Chcieli, żebyśmy byli szczęśliwi , żebyśmy mogli się uśmiechać, mamy, kurwa mać, do tego prawo, które Wy od prawie roku próbujecie nam odebrać.

Jak możecie patrzeć na ludzi, którzy płaczą, bo stracili pracę, na dzieci, które siedzą same w domach przed komputerem, na tych wszystkich ludzi, którzy są najzwyczajniej w świecie przestraszeni? Jak możecie robić takie rzeczy, tylko po to, żeby napchać swoje kieszenie pieniędzmi? Czy jeśli Wasze kieszenie będą pełniejsze od naszych, Wasze życie będzie lepsze? Będziecie jeść kawior splamiony ludzkimi łzami?

Zalaliście wszystkie możliwe media żółcią! Tak, właśnie żółcią. Kłócicie ludzi dla własnego interesu, bo przecież stare przysłowie mówi „Gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta”. Moi Drodzy, to jest, kurwa, OBRZYDLIWE!

Jedyną z niewielu rozrywek, jakie nam zostały (zapewne do czasu) jest jazda autem i słuchanie muzyki, tak więc posłuchajcie, proszę. To chyba znacie?

DRODZY ZNAJOMI, JEŚLI DOSZLIŚCIE DO KOŃCA, PROSZĘ UDOSTĘPNIJCIE. MOŻE TO NAIWNE, ALE CHCIAŁABYM, ŻEBY TO DOSZŁO DO NASZEJ „WŁADZY”.

Pomimo różnych poglądów, Kochani, proszę bądźmy dla siebie uprzejmi i szanujmy się nawzajem.

Autor: Jov St